Internet Week - Agenda

Marketing internetowy w pigułce
Cykl bezpłatnych warsztatów
9 - 13 kwietnia 2018r.
IAB Polska
ul. Puławska 39/77 Warszawa

Środa 11 kwietnia, godz. 9:30 - 11:00


Dariusz Szpak


Damian Tokarczyk

 

 

Gra o Tron korporacyjnych marek. Jak zdobyć pozycję no. 1 w digitalu?

 

Dynamika zmian w digital marketingu powoduje coraz większą trudność w łączeniu celów krótko i długofalowych.
Jak połączyć Królestwo Marketingu i Technologii w spójny ekosystem zyskujący coraz większą gamę odbiorców i realizujący długofalowe cele marki?

 

KRÓLESTWO MARKETINGU

Czy prawdziwa gra rozpoczyna się wtedy gdy nadchodzi grywalizacja? Jak wykorzystać brand hero do zmiany archetypu marki?

Jak połączyć działania on-line z off-line dzięki digital transformation? Na te i wiele więcej pytań odpowiemy podczas pierwszej części warsztatów.

Czego nie zabraknie? #Kejsów #StrategicznychTematów #InnowacjiZRynku

Opowiemy m.in. o: #StrategiiDigital #PRzyszlosciVideo #Grywalizacji #KreatywnymPerformancie #OciepleniuWizerunkuMarki #BrandHero #EkosytemachMarek #ContentMarketinguKtórySprzedaje #DigitalTransformation #MateriałachWideoKtóreZbierająLeady #DotarciuDoTrudnychTargetGroup  #ŁaczeniuSocialMediazWWW #DlugofalowejRelacjiZKlientami #KejsachKtóreRobiąRobotę

 

KRÓLESTWO TECHNOLOGII

JAK BUDOWAĆ STRONY I LANDINGI ABY NADĄŻYŁY ZA NOWYMI TRENDAMI. JAK TRAFFIC ZMIENIAĆ W ZAINTERESOWANIE PRODUKTEM i LEAD

Marzeniem każdego marketingowca jest budowa atrakcyjnego świata marki, który przykuję uwagę, zainteresuje produktem, zapewni możliwość długofalowej relacji z marką, wygeneruje sprzedaż. Świat digitalu bardzo szybko ewoluował, a strony www i landingi muszą nadążyć za szybko zmieniającymi się trendami.

Czego nie zabraknie? #Konkretów #Kejsów #Ciekawostek #Narzędzi

Opowiemy m.in. o #VRNaStronachWWW #3UkrytychRzeczachWAnalyticsKtorePowinienesZnac #WyborzeTechnologiiDoStronyWWW #Grywalizacji #StronachWideo #PodejściuSmartModel #ChatBotach #BudowieDlugofalowejRelacjiZKlientem #MarketingAutomation #CiekawychSposobachNaZbieranieLeadów #EfekcieWowNaStronieWWW

 

Na warsztaty zapraszamy wyłącznie marketerów 

Brak wolnych miejsc!